خانه » اخبار » انجمن ملی » راه‌اندازی استارت‌آپ موجب توان‌افزایی افراد جامعه می‌شود‌
راه اندازی استارتاپ موجب توان افزایی افراد جامعه می‌شود

راه‌اندازی استارت‌آپ موجب توان‌افزایی افراد جامعه می‌شود‌

غزال بجستانی‌مقدم در گفتگو با خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: هدف از برگزاری کارگاه کارآفرینی اجتماعی و راه‌اندازی استارت‌آپ با رویکرد توسعه پایدار، این است که انجمن با کار علمی بتواند به نیاز کشور پاسخ دهد و یکی از راه‌های افزایش توان‌افزایی افراد جامعه، راه‌اندازی استارت‌آپ است.

وی افزود: توان‌افزایی فرآیندی است که در طی آن دولت‌ها و نهادهای محلی و اجتماعات محلی، مهارت‌ها و دانش خود را در زمینه مدیریت منابع محیطی و طبیعی به نحوی پایدار در فعالیت‌های روزانه خود ارتقا می‌دهند.

رئیس هیئت‌مدیره انجمن توان‌افزایان زندگی سبز (اتازیس) بیان کرد: هدف توان‌افزایی، مقابله با مشکلات مربوط به سیاست‌ها و روش‌های توسعه است درحالی‌که به پتانسیل‌ها، محدودیت‌ها و نیازهای مردم و جوامع محلی نیز اهمیت می‌دهد.

بجستانی‌مقدم ادامه داد: این انجمن از سال ۱۳۹۴ در سطح ملی با هدف توسعه پایدار و محیط‌زیست شکل گرفته است و در کارگاه کارآفرینی اجتماعی و راه‌اندازی استارت‌آپ با رویکرد توسعه پایدار، نصیر دهقان مدیر کارگروه سلامت انجمن اتازیس به بیان الزامات تفکر کارآفرینانه و ایده‌پردازی، اصول تیم‌سازی و تمرین یک کار تیمی و بیان نقاط ضعف و قوت یک استارت‌آپ پرداخت.

درباره ی اتازیس

 انجمن ملی مردم نهاد توان افزایان زندگی سبز (اتازیس)، انجمنی ملی، غیردولتی، غیرانتفاعی، داوطلبانه، اخلاق‌گرا، پایبند به اصول و ارزش‌ها و راهکارهای جهانی بشردوستانه، كارآمد و توان‌افزا در حوزه توسعه پایدار، محیط‌زیست و منابع طبیعی است.

مطلب پیشنهادی

دومین جشنواره ملی فناوری‌های آب: آب‌های نامتعارف(آب‌های شور و پساب)

اتازیس؛ حامی دومین جشنواره ملی فناوری‌های آب

برگزاری «دومین جشنواره ملی فناوری‌های آب: آب‌های نامتعارف (آب‌های شور و پساب)» به همت دانشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *