خانه » اخبار » نشست سمن‌های استان تهران با مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست
نشست نمایندگان سمن‌های استان تهران با مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست

نشست سمن‌های استان تهران با مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست

نشست نمایندگان سمن‌های استان تهران با مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست

به نام خالق هستی

نخستین نشست و جلسه مدیران و نمایندگان تشکلهای عضو شبکه سازمانهای مردم نهاد محیط زیست و منابع طبیعی استان تهران با مدیر کل محترم دفتر مشارکت های مردمی سازمان محیط زیست، سرکار خانم مهندس ژیلا آقایی در تاریخ دهم مهرماه نودوهفت در سالن سرو سازمان محیط زیست برگزار گردید.
درابتدای این نشست، دبیر شورای هماهنگی سمن ها، جناب آقای طهماسبیان، در مورد اقدامات شبکه و برنامه های شبکه صحبت کردند و خبر از افتتاح سایت شبکه سازمانهای مردم نهاد دادند که از این پس سمن های عضو می توانند گزارش و مطالب خود را برای بارگزاری در سایت شبکه به اقای سعید طهماسبیان مدیر شبکه تحویل دهند.
در ادامه خانم مهندس ژیلا آقایی مدیر کل دفتر مشارکتهای مردمی سازمان حفاظت محیط زیست، برنامه‌های سالانه دفتر مشارکت با همکاری سمن ها را مطرح کردند و به منظور توسعه فعالیت‌های حوزه سمن‌ها، بحث به روز رسانی منشور فعالیت سمن ها را از برنامه های پیش رو سمن ها دانستند و از نمایندگان سمن ها خواستند نظرات خود را در مورد این منشور به دفتر مشارکت های مردمی سازمان ارایه دهند. همچنین از برنامه‌های صد روزه دفتر طرح در قالب اجرای برنامه های کوتاه و اثر بخش صحبت کردند و در ادامه نیز اعلام کردند که دکتر امیدی‌نیا به عنوان سرپست جدید آموزش سازمان حفاظت محیط زیست معرفی شده اند. خانم آقایی همچنین مطرح کردند که در حال توسعه روابط بین بخشی دفتر مشارکت‌ها در سطح سازمان و در در خارج از سازمان هستند.
در ادامه نشست دکتر بازگیر ریس اداره محیط زیست شهرستان تهران گزارشی از وضعیت محیط زیست شهر تهران ارایه دادند و برای همکاری اجرایی با سمن‌ها در سطح شهر تهران اعلام آمادگی نمودند.
در پایان نیز برنامه پرسش و پاسخ نمایندگان سمن‌ها و نمایندگان سازمان حفاظت محیط زیست صورت گرفت و جلسه خاتمه یافت.
غزال بجستانی مقدم
ریس هیات مدیره انجمن توان افزایان زندگی سبز
دهم مهرماه نود و هفت

درباره ی اتازیس

مطلب پیشنهادی

کتاب مدل سازی محیط زیست به چاپ دوم رسید

کتاب “مدل سازی محیط زیست” نوشته اندرو فورد و ترجمه دکتر مهدی کلاهی، عضو هیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *